RRETH- HOTEL MANO ⁂

Relaksohuni në hotelin tonë të rehatshëm dhe luksoz

Përqafo horizontin: Ku çdo qëndrim rezonon me simfoninë e valëve pëshpëritëse të detit.

MENGJESI

RESTAURANT

Vendndodhja kryesore

Sherbime lehtesuese

Sherbime te shkelqyera


Rezervoni Tani
⁂ SHERBIMET TONA ⁂
FACILITETET E HOTELIT
Sherbimi i dhomave

Ofron shërbimin në dhomë si si nje lehtesi per ju, duke u siguruar mysafirëve një qëndrim të rehatshëm dhe të rehatshëm

Wifi pa pagese

Mysafirët kanë akses falas në internet me shpejtësi të lartë gjatë gjithë qëndrimit të tyre.

Përpara plazhit

Do të zgjoheni para jush me pamjen më të bukur.

Ballkon

Hoteli përmban ballkon, duke siguruar një tërheqje të qetë për mysafirët për t'u çlodhur.

Mëngjesi

Filloni ditën tuaj me një mëngjes energjik me ushqim organik.

hotel mano
CMIMET ME TE MIRA
DHOMAT ME TE MIRA
⁂Dhomë dyshe me pamje nga deti ⁂

Wifi pa pagese
City view
Air conditioning

Rezervoni Tani
⁂ Dhome Dyshe ⁂

TV
Tarrace
Wifi pa pagese

Rezervoni Tani

Kliente

Rezervime

Komente

MANO RESTAURANT


Meso me shume

Hapur per:

⁂Mengjes ⁂Dreke ⁂Darke

Ambienti: Modern

CFARE KLIENTET TANE THONE PER NE?

Vleresime

Silvana, Romania
Super
Vendndodhja e shkëlqyer në anën më të qetë të gjirit me pamje të mrekullueshme të detit. Ballkon i bukur për t'u ulur dhe për të shijuar perëndimin e diellit. Stafi i gjithë miqësor dhe i dobishëm. Highly recommend!
Moe Sweden
Do Rikthehem
Vendndodhja e mahnitshme. Gjëra shumë të sjellshme që flasin mirë anglisht. Dhoma ishte e bollshme dhe e pastër, WiFi dhe AC funksionuan në mënyrë perfekte
Samuel United Kingdom
E persosur
Vend jashtëzakonisht i pastër dhe i shkëlqyeshëm me një pamje të mrekullueshme mbi gjirin nga ballkoni
Boris United Kingdom
Nje surprise e kendeshme
Vendndodhja shumë e mirë, dhoma ishte e bollshme me ballkon dhe pamje të bukur. Mëngjesi shumë i mirë (omletë, proshutë, djathë, lëng, çaj, ...).